Вторник, 23.04.2024, 11:55
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Дитячий садок "Ромашка" | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Календар новин
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 202
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Красноставська ЗОШ І-ІІІ ступенів
      У дитячому садочку "Ромашка" проведено Тиждень Дошкілля з 23.09.2013 по 27.09.2013 року.
23.09. - здоров'я та фізичний розвиток дітей
 
24.09.-день відкритих дверей: "Розвиток творчої особистості дитини через образотворче мистецтво"
25.09.-бесіда з лікарем: "Оздоровчі заходи із зниження захворюваності дітей в ДНЗ"
26.09.-екскурсія в комп'ютерний клас школи: "Обережно - комп'ютерні ігри"
27.09. - святковий вогник: "Серце віддаємо дітям"
Красноставський дошкільний навчальний заклад «Ромашка» функціонує у с.Красноставці з 1961р. З 2001р.перебуває на балансі Красноставської сільської ради, який утримується при її активній підтримці та сприянні.
 Дошкільний навчальний заклад розміщений у двох пристосованих приміщеннях і розрахований на 40 місць. Територія закладу і розташовані на ній приміщення відповідають санітарним нормам. Вся територія має металеву огорожу в доброму стані, на території є спортивний та ігровий майданчики з відповідними спорудами, які відремонтовані та пофарбовані, для послуг дітей є тіньовий навіс.
Озеленення території постійно оновлюється, закладено молодий сад. Опалення у дошкільному навчальному закладі водяне, котли на твердому паливі наявні у двох приміщеннях. Вугіллям, дровами садок забезпечений повністю. В осінньо-зимовий період постійно підтримується відповідний температурний режим. В одному із приміщень розміщені групова, спальня та спортивна кімнати; які обладнані новими меблями, є достатня кількість ліжок (20), З зміни постільної білизни, 2 зміни рушників, нові покривала та одіяла. У спортивній кімнаті зосереджено весь спортивний інвентар, який використовується як на заняттях так і в повсякденному житті, на прогулянках. В другому приміщені - харчоблок, їдальня на 20 місць, складське приміщення, кімната для миття посуду. Для молодших дітей обладнано і ігрову кімнату. Харчоблок забезпечений всім необхідним технологічним обладнанням: 2 холодильники, електроплита, електром'ясорубка водонагрівач. Є проточна холодна вода, діє каналізаційна система.

Столи на харчоблоці відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. В дошкільному навчальному закладі є протипожежний інвентар (вогнегасник, пожежний щит), розроблений план евакуації дітей на випадок пожежі. Згідно листа Міністерства освіти і науки України від 07.05.2010р. №1/9-263 «Про організацію обліку дітей дошкільного віку» у селі Красноставці проживає 28 дітей, охоплення дошкільною освітою в цьому році становить 68%. 8 дітей старшої групи стовідсоткове охоплені дитсадком. Групова та ігрова кімнати естетично оформлені, створено предметно-ігрове середовище, до якого відносяться трудова, ігрова, музична зони та куточок самостійної художньої діяльності, природи. Проте, предметно-ігрове середовище потребує доповнення, оновлення іграшок, придбання ігор на розвиток логічного мислення, відсутній куток та відповідні іграшки для дітей раннього та молодшого дошкільного віку. Більш змістовну роботу слід проводити з дітьми у куточку природи.

До початку 2010-2011н.р. обладнано окремо кабінет завідувачки, який одночасно служить як методичний кабінет. У спеціальних шафах розміщено весь методичний матеріал, посібники, розробки, нормативно-правова база з дошкільної освіти. На всі матеріали складена картотека, яка практично допомагає педагогам швидко відшукати необхідні матеріали. Для художньо-естетичного виховання дітей є телевізор, баян, магнітофон. Щорічно до початку навчального року проходить ремонт всіх приміщень, у 2010 році проведено ремонт двох приміщень ззовні, відремонтовано на майданчику ігровий атракціон «Ромашка», замінено лінолеум у коридорах, придбано комплект меблів для дітей. Керівником дошкільного закладу Степчук Галиною Степанівною здійснюється постійний контроль за якістю збереження усіх цінностей. Щорічно у ДНЗ проводиться інвентаризаційний облік майна.  Керівник дошкільного навчального закладу досить вміло координує свою роботу з сільською радою. Щорічно на виконкомах Красноставської сільської ради розглядаються питання роботи дошкільного закладу: «Про затвердження режиму роботи Красноставського дошкільного навчального закладу та бюджет на 2011р.» (січень 2011р.), «Про стан харчування дітей у ДНЗ» (квітень 2011р.), «Про готовність закладів освіти до роботи у осінньо-зимовий період» (вересень 2010р.). Галина Степанівна - член виконкому Красноставської сільської ради.
Завідувачка дошкільним начальним закладом Степчук Галина Степанівна піклується про його матеріально-технічне забезпечення, навчально-виховний процес, співпрацю з батьками, школою, з спонсорами, що сприяє досягненню значних успіхів у створенні комфортних умов для дітей у дитсадку. Головатюк Наталія Славомирівна - творчий, активний вихователь різновікової групи. Вона постійно працює над підвищенням свого теоретичного та фахового рівня шляхом самоосвіти, участі у районних методичних об'єднаннях, семінарах.

Досить вміло організовує навчально-виховний процес у різновіковій групі, вміє знайти підхід' до кожної дитини, зацікавити до роботи. Основна тактика діяльності педагогів дитсадка з дітьми, колегами, батьками - співробітництво, яке базується на доброзичливому відношенні один до одного. На базі Красноставського дошкільного навчального закладу проводяться методичні об'єднання вихователів старших груп ДНЗ району, де Наталія Славомирівна ділиться досвідом роботи з дітьми у різновіковій групі, гурткової роботи. У неї досить багатий арсенал дидактичного, роздаткового матеріалу, її матеріали займають призові місця на районній педвиставці, яка організовується щороку. базового компоненту, які постійно поповнюються. Власних напрацювань вже є багато, хоча вихователька користується і тими, які представлялись під час засідань методоб'єднань, педагогічних виставок педагогами району. 
В практиці своєї роботи Наталія Славомирівна широко використовує елементи інноваційних технологій. Зокрема, подобається малюкам працювати з таблицями і кубиками М.Зайцева, що допомагає не лише у вивченні букв. На заняттях по фізкультурі практикуються елементи системи М.Єфименка. А саме: динамічні заняття, театралізації, коли вихованці виконують певні ролі (пожежників, міліціонерів, фізкультурників, циркачів, які на арені, на навчанні). Працюючи з наймолодшими вихованцями дошкільного навчального закладу вихователька практикує використання елементів системи М.Монтессорі по сенсорному вихованню. Це і знайомство та вивчення кольорів, розвиток дрібної моторики пальчиків.

Значну допомогу в роботі з молодшими дошкільниками надає помічник вихователя Головатюк Тетяна Броніславівна. Пізнання самого себе, разом з пізнанням навколишнього світу -необхідна умова соціального розвитку кожного малюка, і тому дошкільний навчальний заклад організовує освітній процес за пріоритетним напрямком роботи - особистісно-орієнтоване навчання і виховання дітей на основі їх практичної діяльності. Основна мета і завдання Красноставського дошкільного навчального закладу - виховати здорову, гармонійно розвинену особистість, при умові -  пізнати дитину, бачити її індивідуальний світ, дістати уявлення про індивідуальні особливості кожного вихованця. Навчально-виховна робота з дошкільниками в дошкільному закладі здійснюється педагогами за двома напрямами: 
- формування особистості під час занять та в повсякденному житті, в основі якої лежить практична діяльність дитини;
- робота з обдарованими дітьми, де забезпечується індивідуальна, творча активність дітей у малих групах за блоками діяльності: образотворчої, мовленнєвої, театральної.
Діяльність з дошкільниками здійснюється на заняттях та повсякденному житті згідно з програмами «Малятко» та  «Зернятко». Вихователька проводить комплексні, групові, індивідуальні заняття, які базуються на практичній діяльності дітей.

Педагогічний колектив ДНЗ добре розуміє роль сім'ї у вихованні дитини дошкільного віку, тому тісно з ними співпрацюють. Ведеться соціальний паспорт сімей де є діти-дошкільники. Завдяки спільній роботі педагогів та батьків вирішена проблема стовідсоткового охоплення дітей п'ятирічок дитсадком з року в рік. Педагоги ставлять собі за мету стовідсотково охопити дитсадком дітей 4 року життя. Під остійним контролем діти з багатодітних сімей (у цьому році - 2 дітей). У садочку вже відпрацьована система роботи з батьками вихованців. Щорічно проводяться батьківські збори (вересень, травень), діє батьківський комітет, прижились такі форми роботи з батьками як день відкритих дверей (щоквартально), індивідуальні консультації, дні добрих справ, коли батьки відгукуються допомогти під час ремонту, озеленення території, у проведенні підготовчих робіт до газифікації дошкільного закладу. У дитсадку оформлено батьківський куток «Батьківський вісник», з якого батьки можуть отримати методичні та практичні поради, знайти там цікаву інформацію щодо виховання дітей у сім'ї.

Батьки приймають активну участь у святах, які організовуються у дитсадку «Мій родовід», «Веселі старти для всієї сім'ї», «Для вас любі матусі». Спільні робота дитсадка та місцевої Красноставської школи І-ІІІст. розпочинається з планування спільних заходів між педагогами та дитячими колективами. Вихованці дитсадка ходять на екскурсії до школи, де знайомляться з майбутньою класною кімнатою, бібліотекою, спортивним залом. Учні 1,2 класів бувають у садку, граються з меншими друзями, приносять їм іграшки, цьому сприяє близькість розташування навчальних закладів.

Між педагогами школи та дитсадка існує тісна співпраця, вони систематично зустрічаються на методичних об'єднаннях, на засіданнях круглого столу, де розглядалися такі проблеми: - мовленнєві завдання та шляхи їх реалізації в дитсадку і школі; - повноцінна підготовка дітей до школи -  сучасні вимоги і пріоритети. Протягом року проводяться взаємовідвідування уроків та занять вчителькою 4кл. та вихователькою, з їх активним обговоренням. У кінці навчального року проводиться відкрите заняття по підведенню підсумків підготовки дітей до школи, на яке запрошуються заступник директора, вчителька 4кл., проводиться підсумкова педрада. Між учнями школи і старшими дошкільниками проводились спільні змагання та свята «Перші кроки», «Веселі старти». Педагоги дитсадка та початкових класів школи намагаються посприяти легкій адаптації майбутніх школярів до навчання у .школі. Вчителів запрошують на батьківські збори у дитсадок, де батьки отримують консультації від учителів.

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz Copyright MyCorp © 2024